Apie projektą

Istoriniame Klaipėdos senamiestyje (Turgaus g. 37A) ant Dangės upės kranto restauruojami-rekonstruojami išskirtinės architektūros „Dangės krantinių“ namai (poilsio namai su prekybos, administracinėmis ir gyvenamosiomis patalpomis). Visos patalpos (poilsio, gyvenamosios, bei komercinės paskirties) yra išsidėsčiusios per du aukštus, su atskirais įėjimais, židiniais ir jaukiais balkonais.

 

Šalia „Dangės krantinių“ tekanti Dangės upė, restauruota prieplauka ir apatinė jos terasa, kur tekantis vanduo ranka pasiekiamas – tai laisve, ramybe ir harmonija alsuojanti vieta pačioje Klaipėdos miesto širdyje.  

Daugiau

Vietovės istorija

Uostamiesčio Turgaus g. pradėta formuoti dar XV-XVI amžiuje. Ji tapo centrine Klaipėdos ašimi, kuri jungė vakarinėje miesto dalyje stovėjusią pilį su rytine uostamiesčio dalimi. Šiandien Turgaus g. prasideda Teatro aikštėje, kurioje vyksta mugės ir svarbiausios miesto šventės, o pasibaigia „Dangės krantinių“ namais, kurio langai atsiveria į upę, jos krantines, naujo ir seno miesto panoramas, Meridianą, bei Jono kalnelį.

Daugiau

Apdailos aprašymas

Restauruojant-rekonstruojant XIX amžiaus sandėlius pastatuose bus restauruotos saugotinos kaip kultūros paveldas vidaus medinių konstruktyvinių rėmų konstrukcijos. Vietoje nuardyto nevertingo raudono mūro kiauto, išorines sienas papuoš rankų darbo klinkerio plytelių apdaila ir būdingi uostamiesčio architektūrai mediniai fachverkai, atkurti pagal išlikusius fragmentus ir analogus. „Dangės krantinių“ projekte sujungiame istorinį autentiškumą, šiuolaikiškus architektūrinius sprendimus ir kokybiškas medžiagas.

 

Visi būstai (gyvenamosios, poilsio bei komercinės paskirties) parduodami su daline apdaila. 

Projekto architektas

„Dangės krantinių“ architektė Ramunė Staševičiūtė – didelę patirtį sukaupusi architektūros profesionalė, ekspertė, Klaipėdos universiteto docentė, Architektūros, dizaino ir dailės katedros vedėja, Lietuvos architektų sąjungos valdybos narė, projektavimo įmonės „Pilis“ vadovė. R. Staševičiūtė dalyvavo atliekant „Danės užutėkio“ projekto įgyvendinimo priežiūrą.

Daugiau

Patikimas vystytojas

UAB „Inreal valdymas“, pradėjusi veiklą 1994 metais, šiuo metu yra viena iš pirmaujančių nekilnojamojo turto bendrovių Lietuvoje. Pagrindinės veiklos sritys - nekilnojamojo turto plėtra ir valdymas. „Inreal valdymas“ strateginė kryptis - unikalūs projektai išskirtinėse vietose. Bendrovės išplėtoti projektai yra pelnę pripažinimą ir įvertinimus ne tik šalies, bet ir tarptautiniuose konkursuose, tokiuose kaip European Business Awards. Turėdama ilgalaikę patirtį nekilnojamojo turto srityje, įmonė yra profesionalus ir patikimas partneris.

 

Mūsų išplėtoti projektai


Nidos rytys

Nidoje


Danės užutėkis

Klaipėdoje


Marių verandos

Pervalkoje

Kiti

 

Teritorijos planas

„Dangės krantinių“ projektas įgyvendinamas istoriniame Klaipėdos senamiestyje (Turgaus g. 37A) ant Dangės upės kranto, šalia Jono kalnelio. Kruopščiai apgalvota aplinka pritaikyta gyventojų poilsiui ir aktyviam laisvalaikiui – įrengiamas erdvus kiemas su vaikų žaidimo aikštele, patogios mašinų stovėjimo vietos, nauji dviračių bei pėsčiųjų takai, suoleliai. Kuriant jaukią ir saugią aplinką naudojami šviestuvai, būdingi senamiesčiui, sutvarkyti laiptai ties Danės upe, prieplaukos apatinė terasa ir metalinė tvorelė.